W jaki sposób tusze do TS5150 mogą sprostać wymaganiom konkurencji?

canon pixma ts5150 tusz2

Technologia 5G powoli wkracza do biur i mieszkań. Niektóre urządzenia już pozwalają na swobodny dostęp do drukowania i korzystania z innych funkcji na dużą odległość. Możliwość zdalnej komunikacji to dopiero początek – możliwość korzystania z serwisów społecznościowych lub funkcja oszczędzania wydruków pozwala lepiej zorganizować sobie pracę. Oszczędny tusz do drukarki canon pixma ts5150 jest doskonałym sposobem na zachowanie balansu pomiędzy jakością a ceną tworzenia nowoczesnych dokumentów. 

Jakie możliwości posiada TS5150?  

Canon Pixma postawił na pełną komunikację drukarki ze światem zewnętrznym. To już nie tylko USB czy Wi-Fi, ale także AirPrint i PictBridge. TS5150 jest niewielkim, stylowym urządzeniem pozwalającym drukować i skanować wiele rodzajów dokumentów. Urządzenie świetnie poradzi sobie w domowym zaciszu, jak i w wymagającym wydajności biurze. Posiada też liczne zalety: 

canon pixma ts5150 tusz
  • mały ekran dotykowy – umożliwia podgląd wydruku i skanowania, pozwala sterować urządzeniem bezpośrednio i w wygodny sposób,  
  • pozwala na umieszczenie tuszu do drukarki canon pixma ts5150 a dzięki rozwiązaniu FINE jest to jeszcze prostsze i trwalsze rozwiązanie, 
  • podwójny wydruk to podwójna oszczędność dla każdej kieszeni. Dzięki parzystym podajnikom można jednocześnie korzystać z czarno – białych i kolorowych wydruków. 

Drukarka może być używana w usłudze Pixma Cloud Link.  Dzięki temu można łatwiej skomunikować się z serwisami internetowymi np. tutaj lub korzystać z rozwiązań chmurowych. Urządzenie łatwo skonfigurować i może pracować w praktycznie dowolnym miejscu. 

Jakie tusz wybrać do TS5150?  

Tusze do drukarki canon pixma ts5150 mają wyjątkową wydajność i mogą konkurować z podobnymi zasobnikami na rynku. Dzięki testom przeprowadzonym przez niezależny instytut Buyers Laboratory Inc. można mieć pewność, że wydruk będzie na najwyższym poziomie.