Drukarki laserowe- idealne urządzenie dla firm

urządzenie wielofunkcyjne

Drukarki laserowe szturmem zdobyły rynek dzięki ekonomicznym i wydajnym tonerom. Świetnym przykładem takiego produktu jest HP LaserJet P1102. Urządzenie o niewielkich rozmiarach, dające ogromną wydajność na jednym tonerze. Monochromatyczne urządzenie świetnie sprawdzi się w małym biurze.

Za 1 grosz

Drukarki laserowe oferują nam wysoką wydajność swojego tonera. W przypadku HP laserjet p1102 toner o znaczeniu 85A jest w stanie wydrukować do 1600 stron. Ogromną zaletą jest szybkoschnący pyłek oraz możliwość bezstratnego przechowywania tonera. W przeciwieństwie do klasycznych drukarek atramentowych, na urządzeniach laserowych nie musimy często drukować. Daje nam to wysokie oszczędności wkładu oraz prądu. Cena wymiany tonera na nowy oryginalny produkt oscyluje w granicach 300 zł. Wymiana tonera w drukarce na nowy i oryginalny to także wymiana głowicy, dzięki czemu nasz sprzęt będzie dłużej w świetnej formie.

Sprawdzone urządzenie

Model HP laserjet p1102 najchętniej kupowanym modelem podstawowej drukarki. Wybierany głównie przez małe firmy, ceniony za swoją wydajność, niezawodność i kulturę pracy. Urządzenie z racji swoich kompaktowych rozmiarów zmieścimy w każdej mniejszej szafce czy biurku. Cena samego produktu oscyluje w granicach 300-350 zł, dlatego ten model cieszy się największą popularnością w swojej kategorii. Hewlett-Packard wypuścił go także z możliwością podłączenia do sieci bezprzewodowej

Urządzenie dla każdego

Drukarka jest bardzo prosta w instalacji oraz łatwa w użytkowaniu. Po wyjęciu z opakowania i zdjęcia zabezpieczenia z tonera jest gotowa do użytkowania. To świetne rozwiązanie dla firm oraz jednorodzinnego gospodarstwa, które potrzebuje wydruku od czasu do czasu. W drukarce HP laserjet p1102 toner w wersji oryginalnej wystarczy nam na aż 1600 stron, zamienne pozwalą nam osiągnac jeszcze lepszy wynik. Urządzenie wysokiej klasy, sprawdzony przez tysiące użytkowników od kilku lat cieszy się taką samą popularnością. Jeśli szukamy podstawowego narzędzia do faktur czy dokumentów, hp laserjet p1102 sprawdzi się idealnie.