Tanie narzędzie do pracy – HP deskjet 2130

tanie urządzenie drukujące do każdej firmy

Jedno z najbardziej istotnych narzędzi w domu każdego użytkownika komputera to drukarki bądź urządzenia 3 w 1. Wydajność, wielofunkcyjność i niewielkie gabaryty są wskazywane jako ich najważniejsze cechy. Odpowiedzią dla każdego ucznia, studenta czy jednoosobowej działalności gospodarczej jest urządzenie HP deskjet 2130. Jakie są zalety tej drukarki?

Niska cena

Bezdyskusyjną zaletą takiego atramentowego urządzenia jest jego niewygórowana cena. Często kwota, za jaką możemy kupić to urządzenie, nie przekracza nawet 200 zł. Atrakcyjny koszt połączony z jego ogromną wydajnością daje niemalże idealna urządzenie atramentowe. Drukarka używa dwóch rodzajów tuszów: 302- czarny oraz 302 – kolorowy. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować nam wydruk dokumentów, faktur, a nawet zdjęć. Wydajność tuszów to nawet 200 stron, jednak tańsze zamienniki mogą zaoferować nam jeszcze większą wydajność.

Wielofunkcyjność

Podstawowym przeznaczeniem urządzenia jest druk w mono oraz w kolorze. W produkcie Hewlett-Packard znajduje się również skaner, oferujący nam skan do 1200 dpi, co w zupełności odpowie każdemu podstawowemu użytkownikowi. Równie przydatną funkcją jest ksero, ułatwiające bezproblemowe kopiowanie kilku potrzebnych stron z książki czy notatek.

Oszczędność miejsca

Przez połączanie wszystkich funkcji w jednym produkcie o rozmiarach 24,97 × 519,36 × 248,77 mm po rozłożeniu nie tracimy cennego miejsca w małej kawalerce, biurze czy niewielkim domku. Przy tak rozbudowanym urządzeniu atramentowym jego waga to niespełna 3 kg. Jest to urządzenie, które idealnie rozwiązuje podstawowe potrzeby jednorodzinne gospodarstw domowych, nie zajmując zbyt dużo przestrzeni.

Drukarka HP deskjet 2130  – (pasujące modele tuszy kupisz online), już po wyjęciu z opakowania i po zamontowaniu tuszów jest gotowa do drukowania. Produkty serii all in one dają każdemu użytkownikowi to, co jest najbardziej potrzebne. Dlatego przy tak niewielkim budżecie, spełni on wymagania każdego młodego adepta szkoły podstawowej, jak i studenta wyższych uczelni.